BSC Unisson O23-1 uitgeschakeld in de beker na dikke nederlaag tegen SDC’12 O23-1
De O23-1 van BSC Unisson moest op zaterdag 22 augustus op Sportpark De Zweede aantreden tegen SDC’12 O23-1. Bij BSC Unisson waren Stan Schurink, Mees Oude Egberink, Sem Weterholt en Bastian Blok niet inzetbaar vanwege blessures. Uit de JO19-1 was Lex Dekker bereid om aan te sluiten en van de selectie deden Lars Jonker en Steven Luttikhedde mee om de wedstrijdselectie compleet te maken.
Opstelling BSC Unisson:
1.Lex Dekker, 2.Lars Jonker, 3.Jamy Blauww, 4.Guus van Aalst (c), 17.Hugo van der Molen, 6.Jaël Stuivenberg, 8.Alexander Zivak, 10.Lars Bömer, 11.Tygo Boers, 7.Twan Blikman en 9.Steven Luttikhedde
Wissels: 14.Stan Weterholt, 15.Bernd Haafkes en 19.Jayden Visser
De Boekelose formatie deed in de beginfase weinig onder voor de gasten uit Denekamp, maar al snel begon BSC Unisson te grossieren in balverlies. Na tien minuten helpt BSC Unisson de gasten door in de achterhoede even niet te communiceren. Een terugspeelbal van Jamy Blauww kan niet weggeschoten worden door Lex Dekker en zo rolt de bal in het eigen doel (0-1). Vervolgens heeft SDC’12 O23-1 een licht overwicht en weet het de marge te verdubbelen (0-2).
Na een half uur spelen moet Lars Bömer zich laten vervangen, omdat hij te veel last heeft van zijn hak. Voor hem komt Stan Weterholt in het veld. Hierna is BSC Unisson tot twee keer toe heel dichtbij de aansluitingstreffer, maar een schot van Stan Weterholt belandt op de lat en uit een cornerbal werd de paal geraakt. Vervolgens is het SDC’12 O23-1 dat voor de rust nog twee keer toeslaat en de wedstrijd al weet te beslissen.
In de rust komt Bernd Haafkes in het veld voor Jaël Stuivenberg en gaat Lars Jonker op het middenveld spelen. Na een uur komt Jayden Visser in het veld voor Twan Blikman. In de tweede helft is het wederom SDC’12 O23-1 dat een licht overwicht heeft, maar ook alle kansen weet te promoveren tot doelpunten. Zo staat er na 90 minuten een 0-8 eindstand op het scorebord. Met zo’n score kan er enkel geconcludeerd worden dat er terecht verloren is, maar tegelijkertijd had BSC Unisson minimaal één treffer verdiend en hadden de gasten uit Denekamp deze middag het geluk aan hun zijde. Lex Dekker speelde voor de eerste keer mee met de O23-1 en keepte een goede partij. Voor hem extra vervelend als debutant om zoveel treffers te moeten incasseren.
Aankomende zaterdag speelt BSC Unisson JO23-1 haar eerste competitiewedstrijd. Het is weer SDC’12 O23-1 dat op bezoek komt in Boekelo. Het voordeel is dat er gestart wordt met een 0-0 stand en hopelijk weet BSC Unisson O23-1 zich dan te revancheren voor de nederlaag in de beker.
Arjan Wissink



